План заходів


/Files/images/listopad_2016/скачанные файлы.jpg

2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Указом Президента України від 16 листопада 2015 за № 641 2016 рік оголошено роком англійської мови. Сьогодні знання мов перетворюється на обов’язкову вимогу до сучасного фахівця. Саме тому знання англійської мови - це величезний ресурс розвитку, доступу до найсучасніших ресурсів, досвіду, світових грантових програм. 87 % інформації в Інтернеті дається англійською мовою, за статистикою, 1 мільярд дорослого населення працює в Інтернеті. Ми пропонуємо ці сайти, якими вони можуть скористатися в своїй роботі.

1. http://www.usingenglish.com/ - на цьому сайті ви знайдете різноманітні теми: граматика, тести, форум, артиклі, матеріали для вчителів англійської мови.

2. http://esl.about.com/ - цей сайт допоможе знайти багато тем: література, історія, музика, їжа, здоров’я, гроші, відпочинок. Для вчителів англійської мови.

3. http://learn-english-today.com/index.html - на цьому сайті знаходяться безкоштовні ресурси та матеріали для ESL-EFL всіх рівнів.

4. http://a4esl.org/g/h – приблизно тисячі вправ на різні темі: граматика, лексика, фонетика. Постійне поновлення. Для вчителів англійської мови.

5. http://learnnamericanenglishonline.com/ - ресурс для вивчаючих англійську мову. Весь матеріал за рівнями. Для вчителів англійської мови.

6. http://www.britishcouncil.org/english - сайт Британської Ради. Навчальні відео. Для вчителів англійської мови.

7. http://www.manythings.org/ - дуже змістовний сайт, навіть носії використовують його. Тут можна підготуватися до іспитів TESL/TEFL. Є розділи на мовне відпрацювання, ідіоми, сленги та інші корисні речі. Для вчителів англійської мови.

8. http://www.better-english.com/exerciselist.htm - 250 вправ на різноманітні аспекти знань англійської мови: від розширення словарного запасу, використання пунктуації і до вживання дієслова. Кросворди.

9. http://www.eslgold.com – сайт для всіх аспектів вивчення англійської мови.

10. http://www.englishdaily626.com – вокабуляр, граматика, сленги, ідіоми, жарти. Для вчителів англійської мови.

11. http://learnenglish.britishcouncil.org/en/ - Британські представництва.

12. http://www.engvid.com – на цьому сайті англійські відео уроки.

13.http://dliavseh.at.ua/load/prikhologu/anglijska_mova/plani_konspekti_didaktichni_materiali_dlja_vchitelja_anglijskoji_movi/17-1-0-1135 – матеріали для проведення уроків з англійської в 1-11 класах.

14. http://meyodportal/net/taxonomy/tern/187 – розробки уроків, презентації.

15. http://osvita.ua/languages/english-online/16252/ – онлайн матеріали для вчителів англійської мови.

16. www.efl.ru/tests – онлайн-тести на знання, навчання англійської мови.

17. www.english-to-go-com – програма, побудована за типом ланцюга уроків для різних рівнів навчання.

18. www.kidlink.org – програма, яка об’єднує дітей різних країн, пропонує участь в дискусіях, в міжнародних проектах.

19. www.londonslang.com – англійський сленг.

20. http://englishtips.org - все для учителів англійської мови. На цьому сайті, ви можете знайти: книжки, статті, міні уроки; граматика, художня література, газети, журнали, електронні книжки - що є дуже зручним на теперішній час. Аудіо та відео курси, англійська мова з професіоналами по скайпу – це найзручніший спосіб вивчити англійську мову. Також є змога доповнювати свої знання по скайпу з носієм англійської мови. Оновлення на сайті постійне.

21. www.eun.org – європейська шкільна сітка, матеріали для учителів та тих, хто навчається. Новини, пошук для проекту и переписки з носієм англійської мови. Це дуже зручно, коли іноземну мову ви можете вивчати вдома, коли у вас є вільний час. Багато топіків на різні теми, новини.!!!!

22. www.englishpage.com – на цьому сайті все для того, щоб вивчити англійську мову, та все для тих, хто її викладає. Словник , який поповнюється постійно сучасними словами, щоб ви мали змогу розмовляти сучасною англійською мовою. Уроки з граматики, фразеологізми для учителів та студентів, всіх, хто вивчає англійську мову.

23. http://www.duolingo.com - школа для вивчення англійської та інших іноземних мов. В наявності граматичні вправи, форум, де ви зможете задати питання, якщо вас щось цікавить детальніше з певної теми.

24. https://www.youtube.com/user/MinooAngloLink - корисні граматичні уроки. Рівень Intermediate toadvanced. Відео, в якому доступно пояснюють граматику та вчать правильно вимовляти слова. Всі аспекти англійської мови, з важливих граматики і лексики, поліпшення швидкості мови, вимови та аудіювання.

25. http://lang-8.com/ - цей сайт дає змогу вивчати іноземну мову методом краудсорсінга: ви друкуєте на іноземній мові текс, диктант, а носій іноземної мови виправляє помилки, це дуже зручно для школярів- удосконалювати свої знання вдома у вільний час. Учителям дає змогу спілкуватися з носієм англійської мови.

26. http://www.tolearnenglish.com/ - освоївши цей сайт, можна обійтись і без підручників граматики, – тут є усе: від теорії до практичних завдань, яких, до речі, більше 10 тис. Все пояснюється дуже просто та доступно для тих, хто хоче вивчити англійську мову або вдосконалити її.

27. Якщо у вас добре працює зорова пам’ять, скористайтеся словниками в картинках для розширення вашого словникового запасу. Ось кілька цікавих ресурсів:

http://testyourvocab.com/ - Найкращим методом поповнення словникового запасу, як і вивчення мови загалом, є, безумовно, спілкування, проте з чогось потрібно ж починати. Якщо крім гугл перекладача Ви не знаєте інших аналогів, то цей пункт Вам знадобиться.

28. http://en.leengoo.com/ - творці цьогопроекту вважають, що нові слова можна запам’ятати тільки в контексті і тільки якщо ці слова хоча б кілька разів «позгадувати». На цьому й побудований метод вивчення. Найважливіша фішка сайту полягає в тому, що Leengoo стежить за прогресом вивчення, пропонуючи призабуті слова на повторне засвоєння.

/Files/images/listopad_2016/скачфайлы.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi