– це свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є частинкою історії нашого району, країни. А її, як відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Де можна зачерпнути любові? Звичайно у материнському домі. У рідній стороні, у рідного села. Можна і сили взяти і добра.

/Files/images/listopad_2016/День села (1).JPG

Святкування проходило в приміщенні школи, яка в цей день була схожою на гостинну українську світлицю.

Перше вітальне слово мовив сільський голова Миколаєнко В.І., який побажав односельцям миру, злагоди, благополуччя, міцного здоров’я, а також розвитку та процвітання.

З подарунками та теплими словами привітань на свято завітав голова благодійного фонду «Фортеця» Ференець О.Б. Подарунок для школи- сертифікат для придбання ліжок для дошкільнят отримав директор навчального закладу Миколаєнко Р.В. Аматорський колек-тивсільського будинку культури порадував присутніх виконанням українських народних пісень. Розвеселили гостей учні школи, які підготували сценку із казки «Язиката Хвеська».

Маленькі українці з дитячого садка показали свої співочі таланти та вміння гарно танцювати.. (2016-11-19)/Files/images/listopad_2016/День села (2).JPG/Files/images/listopad_2016/День села (4).jpg/Files/images/listopad_2016/День села (3).JPG/Files/images/listopad_2016/День села (6).JPG

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Відеорепортаж із святкування Дня села/Files/images/2016-12-08_14-29-49.png/Files/images/2016-12-08_14-20-36.png

------------------------------------------------------------------------

Село очима кореспондентів газети "Час Київщини"

/Files/images/Безымянный39.png/Files/images/Безымянный35.png/Files/images/Безымянный37.pngКiлькiсть переглядiв: 237

Коментарi