• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Кожного навчального року в школі відбуваються події, які вже стали традиційними.. Познайомтесь, будь-ласка, з ними.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання директора школи, виступи голови села, представників відділу освіти та райдержадміністрації. Лунає перший дзвоник, запрошуючи учнів на перший урок в новому навчальному році, а першокласників – на перший урок в своєму житті./Files/images/S8303441_Trimmed1.jpg

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Квіти, посмішки, щирі вітання, насичений заходами день самоврядування. Традиційний концерт - подарунок вчителям.

СВЯТО КВІТІВ І ВРОЖАЮ

Кожен раз – яскраве свято осені. Виготовлння та захист композицій з овочів і квітів, незабутні враження.

/Files/images/12.JPG

НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий новорічний ранок, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. Старшокласники готують святковий вечір. А на наступний день - настають зимові канікули.

/Files/images/Новорічний карнавал_1.JPG

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ – свято сили, спритності, кмітливості.

СВЯТО 8 - ГО БЕРЕЗНЯ

Традиційне свято весни, свято всіх жінок. Саме на ньому найбільше розкриваються всі таланти.

/Files/images/До 8 березня.JPG

СВЯТО БУКВАРЯ

Свято для першокласників, на якому прощаються зі своїм першим підручником - Буквариком. Старшокласники вітають молодших школярів, батьки пишаються своїми дітьми.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

/Files/images/11.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 637

Коментарi