• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ! Правила зарахування до 1-го классу

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ! Правила зарахування до 1-го классу

2018-04-16

ШАНОВНІ БАТЬКИ, У 2018 РОЦІ ПРИЙОМ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ 23.04.2018 – 15.06.2018

ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ МАЮТЬ ДІТИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ЗАКРІПЛЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ (МІКРОРАЙОН),ТОМУ ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ.

I етап (23.04 – 31.05.2018) ГАРАНТОВАНЕ ПРАВО

1. Дізнайтесь до якого мікрорайону відноситься ваша вулиця, та за якою школою закріплено ваш будинок. Для цього зверніться до школи, відділу освіти.

2. З 23 квітня 2018 року – попередній запис дітей, які проживають на закріпленій за школою території обслуговування

Телефон для довідок_5-84-59_________.

3. Зверніться до директора та віддайте всі необхідні документи для зарахування в школу.

Документи:

1)заява батьків +паспорт;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал медичної довідки;

4) документ, що підтверджує місце проживання.

II етап (01.06 – 15.06.2018) ПРАВО ВИБОРУ навільнімісця

Якщо ви бажаєте відвідувати школу, закріплену не за вашою територією, то потрібно залишити заявку в цьому закладі та очікувати вільного місця .

Заявки до шкіл подають всі бажаючі з іншої території проживання чи іншого району, чи навіть іншого міста

У разі, якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць, педагогічна рада школи самостійно прийматиме рішення, яким чином здійснити відбір заяв

Організація прийому дітей до перших класів 2018-2019 н.р.

Конституція України

Стаття 53.Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12.Повна загальнасередняосвіта

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початково їосвіти цього ж навчального року.

Стаття 13.Територіальна доступністьповноїзагальноїсередньоїосвіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), щонайбільшдоступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або коммунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальнусереднюосвіту"

Стаття 18.Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні територі їобслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, як імають їх відвідувати.

2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-Д/С»

села: Лобачів, Зрайки, Нове Життя

АДМІНІСТРАЦІЯКЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-Д/С»

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi