Вранці 24 лютого Росія розпочала масштабне вторгнення до України по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. Україна чинить запеклий опір
Росія з весни 2021 року нарощувала війська біля українського кордону і на території Білорусі. Ударне угруповання сягнуло щонайменше 150 тисяч.
Розвідки США і Британії попереджали, що президент Росії Володимир Путін готує масштабне вторгнення в Україну, щоб змістити законно обрану владу.
24 лютого Росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, а також із території Білорусі й окупованого Криму.
Армія Росії обстріляла прикордонні застави, завдала удари з повітря по понад 40 об'єктах військової інфраструктури майже усіх регіонів України. Розпочався рух танкових колон і живої сили вглиб держави.
Путін назвав це «спецоперацією» з метою «демілітаризації і денацифікації України».
Армія України, Нацгвардія, поліція, тероборона чинять запеклий опір.
В Україні оголосили воєнний стан і загальну мобілізацію. Президент Володимир Зеленський заявив: «Українці на своїй землі і нікому її не віддадуть».
Країни Заходу застосовують все більше санкцій проти Росії і надають зброю Україні.
ЗСУ вибили військових Росії з Київщини, Чернігівщини, Сумщини. Витісняють їх із Харківщини. Тривають бої на Донбасі та півдні України.
Російська армія бомбардує, обстрілює житлові квартали міст, знищує цивільну інфраструктуру, лікарні, школи, історичні пам'ятки.
Україна подала позов проти Росії в Гаагу. 16 березня Міжнародний суд ООН ухвалив проміжне рішення – наказав Росії припинити бойові дії в Україні. Кремль не відреагував.
Окреме провадження щодо воєнних злочинів Росії в Україні веде в Гаазі Міжнародний кримінальний суд.
13 жовтня 2017 року в школі пройшов захід, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. На захід було запрошено учасника АТО Семеника Павла Дмитровича
У ході свята були проведені змагання «Козацькі розваги» між двома командами закладу. Змагання на спритність, влучність, силові змаганя, злагодженість дій між учасниками команди подарували гарний настрій присутнім.
З 16.02 по 20.02.2015 р. в нашій школі відбувся Тиждень української мови, приурочений Міжнародному дню рідної мови, який відзначається 21 лютого. (Читати далі ...)
24 жовтня 2014 року, в переддень осінніх канікул, у нашій школі проведено виставку-конкурс дитячих малюнків «Об’єднаймося, брати-українці». Події останніх місяців в нашій державі надихнули учнів на створення композицій під такими патріотичними назвами: «Слава Україні», Саваріної Марини, 7 клас; «Україна переможе», Ломакович Альони, 7 клас; «Україна єдина і непереможна», Загоруйко Насті, 6 клас; «Ми за мир» - роботи учениці 4 класу Кремінської Аміни та 2 класу Кремінської Каріни та інші. Усміхнене сонце, голубе небо, квіти, кетяги калини, веселка в небі, соняшники біля хати, Прапор України були зображені на переважній більшості дитячих робіт. Ось заради чого, за уявою дітей, мають об’єднуватися брати-українці.
28 жовтня наша країна відзначала 70-ту річницю з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цієї події, 4 листопада в нашому закладі проведено тематичний урок «Будемо гідні слави героїв» для учнів 6-9 класів. Вчитель історії Петраков О.К. в цікавій та змістовній формі розповів, яким довгожданним для українців було цілковите звільнення рідної землі від німецьких окупантів в жовтні 1944 року, яке значення Великої Перемоги для нашої України та всього світу. «Подвиг ветеранів та полеглих на фронтах Другої світової війни- велика гордість та слава всього українського народу», - наголосив учитель. Затамувавши подих, учні слухали розповідь про трагедію спаленого фашистами села Тельман (теперішнє Нове Життя). Учитель зачитав спогади очевидців цієї трагедії, показав презентацію фотознімків пам’ятника, спорудженого на місці згаданих подій.
Події найстрашнішої війни ХХ століття вже стали історією. 23 грудня минуло 70 років з дня трагедії українського села Нове Життя. У цей день у1943 році фашистський каральний загін розстріляв і спалив 136 мирних жителів села, серед них було 49 дітей. Рівно через 70 років на місці трагічної загибелі людей було відкрито новий пам’ятник. Активну участь в урочистому відкритті взяли шкільна молодь, педагогічні працівники школи і навчальних закладів району, керівники установ, організацій району, представники громадськості. Оновлений пам’ятник є свідченням того, що не забуті жахливі сторінки нашої історії.
Вдосконалення роботи з патріотичного виховання юного покоління – один з основних напрямків виховної роботи в школі. З метою виховання в учнівської молоді поваги до України, шанобливого ставлення до державних символів, учні нашої школи щоденно розпочинають заняття з підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну України.
Ці зимові дні лютого для ветеранів Афганістану особливі, адже в цьому році минає 25 років, відколи закінчилася десятилітня Афганська війна.Читати далі...
Савіцький Віктор Францович
2015-11-26 16:10:45Чому на світлинах нема вашого директора - Загоруйка Сергія ? Чому це він приховує свою персону? Дуже хотілося б на нього полюбуватися. З повагою....