• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання юного покоління

День Гідності та Свободи

План заходів національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на 2017/2018 н.р.

Днь захисника України

13 жовтня 2016 року в школі пройшов захід, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. На захід було запрошено учасника АТО Семеника Павла Дмитровича

У ході свята були проведені змагання «Козацькі розваги» між двома командами закладу. Змагання на спритність, влучність, силові змаганя, злагодженість дій між учасниками команди подарували гарний настрій присутнім.

Тиждень української мови

З 16.02 по 20.02.2015 р. в нашій школі відбувся Тиждень української мови, приурочений Міжнародному дню рідної мови, який відзначається 21 лютого. (Читати далі ...)

/Files/images/ТМ1.jpg

«Об’єднаймося, брати-українці»

24 жовтня 2014 року, в переддень осінніх канікул, у нашій школі проведено виставку-конкурс дитячих малюнків «Об’єднаймося, брати-українці». Події останніх місяців в нашій державі надихнули учнів на створення композицій під такими патріотичними назвами: «Слава Україні», Саваріної Марини, 7 клас; «Україна переможе», Ломакович Альони, 7 клас; «Україна єдина і непереможна», Загоруйко Насті, 6 клас; «Ми за мир» - роботи учениці 4 класу Кремінської Аміни та 2 класу Кремінської Каріни та інші. Усміхнене сонце, голубе небо, квіти, кетяги калини, веселка в небі, соняшники біля хати, Прапор України були зображені на переважній більшості дитячих робіт. Ось заради чого, за уявою дітей, мають об’єднуватися брати-українці.

/Files/images/мал1 (3).JPG

/Files/images/мал1 (2).JPG

День визволення України від німецько-фашистських загарбників

/Files/images/урок1.JPG28 жовтня наша країна відзначала 70-ту річницю з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цієї події, 4 листопада в нашому закладі проведено тематичний урок «Будемо гідні слави героїв» для учнів 6-9 класів. Вчитель історії Петраков О.К. в цікавій та змістовній формі розповів, яким довгожданним для українців було цілковите звільнення рідної землі від німецьких окупантів в жовтні 1944 року, яке значення Великої Перемоги для нашої України та всього світу. «Подвиг ветеранів та полеглих на фронтах Другої світової війни- велика гордість та слава всього українського народу», - наголосив учитель. Затамувавши подих, учні слухали розповідь про трагедію спаленого фашистами села Тельман (теперішнє Нове Життя). Учитель зачитав спогади очевидців цієї трагедії, показав презентацію фотознімків пам’ятника, спорудженого на місці згаданих подій.

/Files/images/урок15.JPG/Files/images/урок14.JPG/Files/images/урок13.JPG/Files/images/урок12.JPG

Пам’ятати заради майбутнього

Події найстрашнішої війни ХХ століття вже стали історією. 23 грудня минуло 70 років з дня трагедії українського села Нове Життя. У цей день у1943 році фашистський каральний загін розстріляв і спалив 136 мирних жителів села, серед них було 49 дітей. Рівно через 70 років на місці трагічної загибелі людей було відкрито новий пам’ятник. Активну участь в урочистому відкритті взяли шкільна молодь, педагогічні працівники школи і навчальних закладів району, керівники установ, організацій району, представники громадськості. Оновлений пам’ятник є свідченням того, що не забуті жахливі сторінки нашої історії.

/Files/images/IMG_7136.jpg /Files/images/IMG_7131.JPG

Вшановуємо державні символи

/Files/images/пат вих.JPGВдосконалення роботи з патріотичного виховання юного покоління – один з основних напрямків виховної роботи в школі. З метою виховання в учнівської молоді поваги до України, шанобливого ставлення до державних символів, учні нашої школи щоденно розпочинають заняття з підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну України.

/Files/images/пат вих 2.JPG

....................................................................................................................

Воїни-інтернаціоналісти завітали в Лобачів

/Files/images/ГОЛОВНА.jpg

Ці зимові дні лютого для ветеранів Афганістану особливі, адже в цьому році минає 25 років, відколи закінчилася десятилітня Афганська війна.Читати далі...

Кiлькiсть переглядiв: 602

Коментарi

  • Савіцький Віктор Францович

    2015-11-26 16:10:45

    Чому на світлинах нема вашого директора - Загоруйка Сергія ? Чому це він приховує свою персону? Дуже хотілося б на нього полюбуватися. З повагою....